Temelleri 2009 yılında atılan 10 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek , Türkiye de havalandırma sektöründe müşterilerinin beklentilerini bilen , sürekli gelişmeye odaklanmış , ülkemizde ve uluslararası alanda hizmet veren lider ve vazgeçilmez bir firma olup , pazarlama alanında ülkemizin ilklerinden olmuştur. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Sayfan Motor, günümüze kadar ürettiği, sattığı , geliştirdiği ve ihraç ettiği ürünleriyle , sektöründe öncü firmalar arasında olmayı başarmıştır.

Yeni binyıla yeni vizyon

Sayfan Motor yeni binyıla yeni bir vizyonla girer: “Sektörünün öncü firmalarından biri olup , tüm dünyaya hakim olan plastik ve metal ürünleri satmaktadır” Hızlı ve yenilikçi büyüme ile ülkesinin gelişimine katkıda bulunmak tek hedefidir.

Faaliyet alanlarının genişlemesi

Sayfan Topluluğu’nun iş alanları önemli ölçüde genişler. Yaygın bir alanda faaliyet gösterir. Gelişimindeki en önemli aşamalardan biri de kurumsallaşma çabasıdır.

Sürekli ve değişmeyen hedefi ;

Bünyesinde yer alanlar için artan oranda katma değer yaratmak olan Sayfan Motor tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleriyle yürütüyor. Yıllar önce başlayan yolculuğuna, gelişerek ve verimliliğe odaklı büyüme stratejisiyle devam ediyor.

Kendimize ve Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güven, bizi iddialı hedefler koymaya yönlendiriyor. Bu hedeflere ulaşmamızın ancak stratejik yönetim yaklaşımıyla mümkün olduğunu biliyoruz.

Sektörleri açısından ürünlerin çevresel niteliklerine yönelik belirledikleri normlara uymaya, hayata geçirilen ürünlere destek olmaya çalışmıştır . Çevre dostu ürün ve hizmet portföyünün geliştirilmesiyle bir yandan De-met Plastik Şirketinin rekabet gücü artırılırken, diğer yandan çevreci girişimciliğine devam etmektedir.